NS Máquinas

MASZYNY DO WYKAŃCZANIA POWIERZCHNI
NS Máquinas to producent urządzeń do szlifowania, wykańczania powierzchni, gratowania i polerowania elementów metalowych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które bedzie kombinacja najwyższej jakości i max produktywności. Dowiedz się wiecej o naszych urządzeniach: Szlifierki do rur, Szlifierki do profili, płaskowników i blach, Maszyny do gratowania i zaokrąglania krawędzi, Szlifierki do elementów wielkogabarytowych, Polerki, Szlifierki wielofunkcyjne, Wiertarki do rur, Odciągi pyłów oraz Urządzenia specjalne.

Godziny pracy

Poniedziałek - Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 16:00
NS Maszyny – Szlifierki, Gratowarki, Polerki

Biuro: +48 504 505 110 Dział Techniczny: +48 515 010 090

PL | EN | DE | PT

Góra

NS Maszyny na targach BIEMH w Hiszpanii

NS Maqiunas będzie uczestniczyło w Targach BIEMH – Bienal Española de Máquina-Herramienta w Bilbao Exhibition Center w Spain.

Jest to wystawa poświęcona narzędziom, maszynom do cięcia, obróbce powierzchni, wykończeniu powierzchni, automatyzacji procesów i wszystkim związanym z obróbką przemysłową.

 

Odwiedzający nasze stoisko zwykle pochodzą z branży motoryzacyjnej, lotniczej, aeronautyki, konstrukcji metalowych, sprzętu gospodarstwa domowego, mebli i innych branż wykorzystujących metal.

 

Możesz odwiedzić nasze stoisko w hali 6-stoisko G-38, aby zobaczyć nasze maszyny podczas pracy, a także sprawdzić wszystkie najnowsze osiągnięcia w procesie wykańczania powierzchni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony kontaktowej: Kontakt lub na stronie BIEMH: biemh.bilbaoexhibitioncentre.com/en.

NS Máquinas

NS Máquinas