NS Máquinas

MASZYNY DO WYKAŃCZANIA POWIERZCHNI
NS Máquinas to producent urządzeń do szlifowania, wykańczania powierzchni, gratowania i polerowania elementów metalowych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które bedzie kombinacja najwyższej jakości i max produktywności. Dowiedz się wiecej o naszych urządzeniach: Szlifierki do rur, Szlifierki do profili, płaskowników i blach, Maszyny do gratowania i zaokrąglania krawędzi, Szlifierki do elementów wielkogabarytowych, Polerki, Szlifierki wielofunkcyjne, Wiertarki do rur, Odciągi pyłów oraz Urządzenia specjalne.

Godziny pracy

Poniedziałek - Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 16:00
NS Maszyny – Szlifierki, Gratowarki, Polerki

Biuro: +48 504 505 110 Dział Techniczny: +48 515 010 090

PL | EN | DE | PT

Góra
Bez kategorii

NS Máquinas na targach w LIPSKU

Targi INTEC-INDUSTRIAL zlokalizowane są w centrum targowym w Lipsku, Niemcy. To jedna z najważniejszych niemieckich imprez targowych związannych z obróbką metalu.

Na targach tych prezentowane są najnowsze rozwiązania związane z automatyzacją procesów produkcyjnych.

Firma NS Maquinas pokaże DM1100 C – urzadzenie do gratowania I zaokrąglania krawędzi. Maszyna ta wyposażona jest w dwa poprzeczne pasy z kostkami ściernymi, co pozwala na obrobienie wszystkich krawędzi ( zewnętrznych I wewnętrznych ) w jednym przejściu.

Od 07-10.03.2017 zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska E 23 pawilon 2. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat targów zapraszam do odwiedzenia strony INTEC.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i potrzebujesz więcej informacji – zapraszam do do kontaktu z Nami : KONTAKT.

NS Máquinas

NS Máquinas