NS Máquinas

MASZYNY DO WYKAŃCZANIA POWIERZCHNI
NS Máquinas to producent urządzeń do szlifowania, wykańczania powierzchni, gratowania i polerowania elementów metalowych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które bedzie kombinacja najwyższej jakości i max produktywności. Dowiedz się wiecej o naszych urządzeniach: Szlifierki do rur, Szlifierki do profili, płaskowników i blach, Maszyny do gratowania i zaokrąglania krawędzi, Szlifierki do elementów wielkogabarytowych, Polerki, Szlifierki wielofunkcyjne, Wiertarki do rur, Odciągi pyłów oraz Urządzenia specjalne.

Godziny pracy

Poniedziałek - Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 16:00
NS Maszyny – Szlifierki, Gratowarki, Polerki

Biuro: +48 504 505 110 Dział Techniczny: +48 515 010 090

PL | EN | DE | PT

Góra
Bez kategorii

NS Máquinas na targach STOM-TOOL w Kielcach

STOM-TOOL to targi odbywające się corocznie w Kielcach. Na imprezie tej można znaleźć maszyny, narzędzia, urządzenia automatyczne służące do obróbki metalu. Dla naszej firmy jest to bardzo ważne miejsce aby pokazać naszą ofertę wielu nowym klientom.

W 2017 roku firma NS Maquinas pokaże pokaże : Szlifierki do Rur; Szlifierki do Profili i Płaskowników; Gratowarki i Maszyny do Zaokrąglania Krawędzi; Polerki.

Szlifierki do Rur:

Szlifierki do Profili i Płaskowników:

Gratowarki i Maszyny do Zaokrąglania Krawędzi:

Polerki:

Od 28-30.03.2017 zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska – D-30. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat targów zapraszam do odwiedzenia strony STOM-TOOL.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i potrzebujesz więcej informacji – zapraszam do do kontaktu z Nami : KONTAKT

NS Máquinas

NS Máquinas