NS Maszyny – Szlifierki, Gratowarki, PolerkiBiuro: +48 504 505 110 Dział Techniczny: +48 515 010 090
PL | EN | DE | PT
Top
Bez kategorii

Nowe urządzenie DM1350 ZC dołączyło do DM660 ZC oraz DM1100 ZC

– Prosty panel sterowania ze zintegrowanym ekranem dotykowym;

 

– Gratujący pas ścierny w połączeniu z pasami poprzecznymi do zaokrąglania krawędzi;

 

– Możliwość obróbki małych elementów, nawet takich o wymiarach 50 x 50 mm;

 

– Stała wysokość robocza: proste połączenie z podajnikami;

 

– Łatwy dostęp do wszystkich ustawień maszyny.

Jak to działa

 

Maszyna z serii DM w konfiguracji ZC to połączenie gratowania i mocnego zaokrąglania krawędzi w jednym urządzeniu, pozwalające na pracę z małymi I dużymi elementami ciętymi laserowo I plazmowo.

 

Pas ścierny pracujący na rolce kontaktowej o dużej średnicy gratuje małe i średnie wypływki, natomiast dwa pasy poprzeczne z kostkami zaokrąglania zewnętrzne I wewnętrzne krawędzi obrabianych elementów.

 

Maszyny z serii DM ZC dostępne są w 3 szerokościach roboczych (660, 1100 and 1350mm), co daje możliwość szerszego wyboru potencjalnemu klientowi. Każda z dwóch stacji roboczych ma niezależną konstrukcję, co pozwala na włączanie/wyłączanie poszczególnych sekcji. Dlatego możliwe jest na tym urządzeniu wykonywanie lekkiego zaokrąglania krawędzi lub linowe wykańczanie powierzchni obrabianych blach.

 

Możliwość obróbki małych detali (50x50mm) to jedna z największych zalet tego typu urządzenia. DM z serii ZC możemy zaopatrzyć w system powrotu blach do operatora oraz w stoły załadowcze i rozładowcze zwiększające jej produktywność. Połączenie tych elementów jest łatwiejsze dzięki stałej wysokości roboczej urządzenia.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

NS Maszyny

NS Maszyny