NS Máquinas

MASZYNY DO WYKAŃCZANIA POWIERZCHNI
NS Máquinas to producent urządzeń do szlifowania, wykańczania powierzchni, gratowania i polerowania elementów metalowych. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które bedzie kombinacja najwyższej jakości i max produktywności. Dowiedz się wiecej o naszych urządzeniach: Szlifierki do rur, Szlifierki do profili, płaskowników i blach, Maszyny do gratowania i zaokrąglania krawędzi, Szlifierki do elementów wielkogabarytowych, Polerki, Szlifierki wielofunkcyjne, Wiertarki do rur, Odciągi pyłów oraz Urządzenia specjalne.

Godziny pracy

Poniedziałek - Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 16:00
NS Maszyny – Szlifierki, Gratowarki, Polerki

Biuro: +48 504 505 110 Dział Techniczny: +48 515 010 090

PL | EN | DE | PT

Góra
Bez kategorii

POLEROWANIE NA LUSTRO NA TARGACH TUBE DÜSSELDORF

Firma NS Máquinas po raz 4-ty z rzędu pojawi się jako wystawca na targach Tube Dusseldorf w Niemczech.

 

MP100_LOGO_DUSSELDORF

W tym roku mamy jeszcze jeden dodatkowy atut, zachęcający do odwiedzenia naszego stoiska w Dusseldorfie. Pokażemy tam rewolucyjną maszynę do polerowania na lustro – MP100 .Ta całkowicie nowa maszyna pozwala polerować na wysoki połysk zarówno rury proste jak i również te zagięte. 3 mopy zamontowane na głowicy planetarnej dają możliwość polerowania różnych kształtów bez konieczności stosowania jakiegokolwiek podparcia w stacji polerującej.
Na targach pokażemy również szlifierki do rur i profili oraz maszynę DM1100 C – do gratowania i zaokrąglania krawędzi zewnętrznych i wewnętrznych z elementów ze stali nierdzewnej, stali czarnej oraz aluminium wycinanych laserowo, ciętych na gilotynach oraz wykrawanych na prasach i wykrawarkach.

Wizyta na naszym stoisku daje możliwość przetestowania naszych urządzeń oraz zdobycia informacji na temat nowości związanych z maszynami do szlifowania, gratowania i polerowania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska od 4 do 8 Kwietnia – Stoisko 6 A41.

 

NS Máquinas

NS Máquinas